Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOSZALINIE

Czwartek 18.10.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dane adresowe

 

 

Dom Pomocy Społecznej w Koszalinie

Dom Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie

ul. Leonida Teligi 4

75-206 Koszalin

 

Dyrektor

Grażyna Sienkiewicz

email: dyrektor@dpskoszalin.pl

 

Zastępca dyrektora

Katarzyna Łuczak

email: katarzyna.luczak@dpskoszalin.pl

 

Sekretariat: (94) 717-08-90 - email: dps@dpskoszalin.pl

NIP 669-25-23-041

REGON 360247262

http://dpskoszalin.pl/ 

http://dps.koszalin.ibip.pl 

 

* * *
 Komórki organizacyjne

Domu Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie

 

1 . Dział Finansowo - Księgowy

Główny księgowy - Agnieszka Rębisz-Kaczorowska

tel. (94) 717-05-29, email: agnieszka.kaczorowska@dpskoszalin.pl; pokój nr 35


2. Dział Organizacji i Kadr

Kierownik - Ewelina Panek

tel. (94) 717-08-94,  email: ewelina.panek@dpskoszalin.pl; pokój nr 37

 

3. Dział Administracyjno - Gospodarczy

Kierownik - Irena Karasiewicz

tel. (94) 717-08-95,  email: irena.karasiewicz@dpskoszalin.pl; pokój nr 31

 

4. Dział Opiekuńczo - Terapeutyczny

Kierownik - Justyna Socha

tel.  (94) 717-08-96,  email: justyna.socha@dpskoszalin.pl; pokój nr 39

Dyżurka pielęgniarek: tel. (94) 717-05-31

Pracownicy socjalni: tel. (94) 717-05-32

 

5. Dział Usług Opiekuńczych 

p.o. Kierownik - Magdalena Niżyńska

tel. (94) 717-05-20, (94) 717-05-25 email: magdalena.nizynska@dpskoszalin.pl; pokój nr 127

 

6. Dzienny Dom Pogodna Jesień "Senior+"

Kierownik - Jolanta Szewczyk

tel. (94) 717-08-98, email: jolanta.szewczyk@dpskoszalin.pl; pokój nr 3

 

7. Dzienny Dom Pomocy "Złoty Wiek"

Kierownik - Jolanta Lebiedź

tel. (94) 341-92-67, email: jolanta.lebiedz@dpskoszalin.pl

 

 

 

 

 

 

 

Wytworzył:
Ewelina Panek
(2015-08-07)
Udostępnił:
Grzegorz Sadowski
(2015-08-07 09:57:37)
Ostatnio zmodyfikował:
Grzegorz Sadowski
(2018-08-08 09:03:56)
 
 
ilość odwiedzin: 187876

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X