☰ Menu
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "ZIELONY TARAS" W KOSZALINIE
Herb DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "ZIELONY TARAS" W KOSZALINIE

Sobota 29.02.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dane adresowe


Ogłoszenie

"Dom Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie przy ul. Leonida Teligi 4 poszukuje

prawnych spadkobierców zmarłej pani Leokadii Protosewicz z domu Ruchlewicz,

urodzonej 15.01.1933r. w Jedelowcach, córki Władysława i Michaliny.

 

 

 

Dom Pomocy Społecznej w Koszalinie

Dom Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie

ul. Leonida Teligi 4,75-206 Koszalin

 

Dyrektor

Grażyna Sienkiewicz

e-mail: dyrektor@dpskoszalin.pl

 

Zastępca dyrektora

Katarzyna Łuczak

e-mail: katarzyna.luczak@dpskoszalin.pl

 

Sekretariat:

tel. (94) 717-08-90 - e-mail: dps@dpskoszalin.pl

Fax: (94) 717 08 99

NIP 669-25-23-041

REGON 360247262

http://dpskoszalin.pl/ 

http://dps.koszalin.ibip.pl 

 

* * *
 Komórki organizacyjne

Domu Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie

 

1 . Dział Finansowo - Księgowy

Główny księgowy - Agnieszka Rębisz-Kaczorowska

tel. (94) 717-05-29, e-mail: agnieszka.kaczorowska@dpskoszalin.pl; pokój nr 35


2. Dział Organizacji i Kadr

Kierownik - Ewelina Panek

tel. (94) 717-08-94,  e-mail: ewelina.panek@dpskoszalin.pl; pokój nr 37

 

3. Dział Administracyjno - Gospodarczy

Kierownik - Irena Karasiewicz

tel. (94) 717-08-95,  e-mail: irena.karasiewicz@dpskoszalin.pl; pokój nr 31

 

4. Dział Opiekuńczo - Terapeutyczny

Kierownik - Justyna Socha

tel.  (94) 717-08-96,  e-mail: justyna.socha@dpskoszalin.pl; pokój nr 39

Dyżurka pielęgniarek: tel. (94) 717-05-31

Pracownicy socjalni: tel. (94) 717-05-32

 

5. Zespół Projektowy

Inspektor - Adriana Adach

tel. (94) 717-05-37, e-mail: adriana.adach@dpskoszalin.pl; pokój nr 128

 

6. Dzienny Dom Pogodna Jesień "Senior+"

Kierownik - Jolanta Szewczyk

tel. (94) 717-08-98, e-mail: jolanta.szewczyk@dpskoszalin.pl; pokój nr 3



 

7. Dzienny Dom Pomocy "Złoty Wiek"

Kierownik - Jolanta Lebiedź

tel. (94) 341-92-67, e-mail: jolanta.lebiedz@dpskoszalin.pl

 

 

 

 

 

 

 

Wytworzył:
Ewelina Panek
(2015-08-07)
Udostępnił:
Grzegorz Sadowski
(2015-08-07 09:57:37)
Ostatnio zmodyfikował:
Grzegorz Sadowski
(2020-02-28 10:18:07)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X